راهنمای ثبت گارانتی ساعت
1. برنامه را اجرا نمایید. پس از اجرای برنامه در مرتبه اول باید در برنامه ثبت نام کنید.شماره موبایل مجاز برای گارانتی کالا(جهت کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش توسعه کالای دماوند تماس بگیرید) را در باکس مربوطه وارد نمایید و کلید ثبت نام - ورود را بفشارید.
تصویر شماره 1
تصویر شماره 1
2. با انجام این کار یک پیامک از شماره مشخص در تصویر شامل کد اعتبار سنجی برای شما ارسال می شود.
تصویر شماره 2
تصویر شماره 4
3. در مرحله بعد با توجه به اینکه قبلا اطلاعاتتان در سایت ما ثبت شده باشد یا نه یکی از تصاویر 3 یا 4 برای شما نمایش داده می شود. اطلاعات درخواست شده را وارد کرده و سپس کلید اتمام ثبت نام را بفشارید.
تصویر شماره 3
تصویر شماره 2
تصویر شماره 4
تصویر شماره 3
4. در صورت انجام صحیح مراحل به صفحه اصلی برنامه وارد می شوید. لازم به ذکر است این مراحل فقط یکبار و پس از نصب برنامه انجام می شود.پس از ثبت نام در مرتبه اول ورود به نرم افزار، در هر بار ورود به برنامه صفحه ای مشابه تصویر زیر را مشاهده می نمایید.استعلام گارانتی را لمس کنید.
تصویر شماره 5
تصویر شماره 5
5. کلید گارانتی فقط برای شماره موبایل هایی که توسط شرکت توسعه کالای دماوند مجاز به انجام این مهم هستند فعال است
تصویر شماره 6
تصویر شماره 6
6. با استفاده از کلید بار کد، بار کد ساعت مورد نظر را اسکن نمایید. در صورت لزوم می توانید بارکد ویا رفرنس ساعت مورد نظر را به صورت دستی در باکس مربوطه وارد و کلید جستجو را بفشارید.
تصویر شماره 7
تصویر شماره 7
7. پس از اسکن بار کد در صورتی که ساعت از کالاهای توسعه کالای دماوند باشد تصویر کالا و مختصری از اطلاعات مربوطه نمایش داده می شود. مشابه تصویر زیر. به منظور انجام عملیات گارانتی کلید گارانتی را بفشارید
تصویر شماره 8
تصویر شماره 8
8. با کلیلک کلید گارانتی صفحه ای مشابه تصویر زیر نمایش داده می شود. اطلاعات درخواست شده را وارد نمایید. تاریخ تولد و تاریخ ازدواج در صورت موافقت مشتری و صلاحدید شما وارد شود.پس از انجام این مهم کلید تایید را بفشارید.
تصویر شماره 9
تصویر شماره 9
9. در صورت موفقیت آمیز بودن ثبت گارانتی پیامکی مشابه متن زیر شامل کد گارانتی از شماره مشخص در تصویر زیر برای مشتری ارسال می گردد.
تصویر شماره 10
تصویر شماره 10
10. سپس برنامه پیغامی مشابه تصویر زیر به شما نمایش می دهد.با نمایش این پیغام عملیات ثبت گارانتی به اتمام می رسد.
تصویر شماره 11
تصویر شماره 11